BBC ruszyło z nową serią, o niegrzecznych brytyjskich turystach w Chorwacji

Reklama

W poniedziałek 21. sierpnia BBC wyemitowało pierwszy odcinek serii o młodych turystach z Wielkiej Brytanii. W reality show zobaczymy grupę młodych Brytyjczyków na wakacjach. Reżyserzy obiecują, że nie zabraknie kłótni, picia i romansów.

Jak podaje brytyjski dziennik The Sun, na kanale trzecim BBC emitowana będzie nowa seria: "Croatia 2017: The Brits are Coming" (Chorwacja 2017: Brytyjczycy nadchodzą). Widz show przyjrzy się "wyuzdanym imprezom młodych, spotykających się w najpopularniejszym ośrodku wczasowym - Zrciu na wyspie Pag", pisze The Sun.

Jeden z członków wycieczki ma nadzieję doświadczyć w końcu miłosnego trójkąta, a inny pierwszy raz wyjeżdża za granicę bez rodziców. Wśród pozostałych członków "ekipy" znaleźli się znani DJ-e - podaje gazeta The Sun.
Po tym jak reality show "Love Island", emitowany na brytyjskiej stacji komercyjnej ITV2, zdobył w tym roku wyjątkowo dużą popularność, przewyższając oglądalnością "Big Brothera" z kanału Channel 5, brytyjskie sieci telewizyjne próbują powtórzyć sukces tej produkcji; jedną z nich jest BBC, która sprawdzi, czy nowy reality show kręcony w Chorwacji spodoba się widzom.

"Love Island" z ITV2 zakończył się pod koniec lipca; w show mogliśmy zobaczyć sześć par, spośród których jedna została ogłoszona "najsłodszą" i wygrała 50 tysięcy funtów.

Autor: 
Rafał Lenartowski
Źródło: 

vecernji.hr

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama