Kinia i Tomek w Kenii: "bardzo gorąco, bo to wina Tuska"

Reklama

pt., 10/06/2017 - 23:52 -- zzz

Sympatyczna para z Polski dokumentuje swoje podróże. Podczas jednej z wypraw nagrali Kenijczyka, który zadziwiająco wiele potrafi powiedzieć po polsku. Jedno zdanie szczególnie rozbawiło Polaków.

 

Polacy podczas swojego wyjazdu skarżyli się na upały, gdy nagle mijający ich Kenijczyk usłyszał narzekania i powiedział, że wie, kto za nie odpowiada. "To wina Tuska".

 

 

 Kinia i Tomek stwierdzili, że koniecznie muszą porozmawiać z przypadkowo spotkanym mężczyzną. Okazało się, że Kenijczyk bardzo lubi Polaków i język polski. Uczy się z internetu. Powiedzieć "chrząszcz brzmi w trzcinie" nie jest dla niego problemem.

 

Znalezione obrazy dla zapytania to wina tuska kinia i tomekZnalezione obrazy dla zapytania kinia i tomek

 

Znalezione obrazy dla zapytania to wina tuska kinia i tomek

 

 

 

Film nakręcił Tomek, a obok Afrykanina uśmiecha się jego partnerka, Kinia, która wzbudza nie mniejsze zainteresowanie wśród internautów.

Kinia i Tomek mają swojego bloga, na którym piszą: "Dwoje niepoprawnych lekkoduchów przemierza świat, pakując się w niebezpieczne miejsca, próbując wszystkiego, czego można spróbować… Nikt nas nie sponsoruje, nie mamy dotacji. Dzięki temu nic nie musimy" – zapewniają. Po fotografiach widać, że sporą część świata już zwiedzili.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

youtube/facebook

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama