KANION HORRORU, czy pohuśtalibyście się na wysokości 400 metrów?

Reklama

Miłośników przyrody, wysokich gór i głębokich kanionów, ale i adrenaliny z pewnością zainteresuje atrakcja w Kolorado nad pokaźnym kanionem. Nie tym, znanym jako Wielki Kanion, ale równie ekscytującym.

Glenwood Canyon ciągnie się przez 20 kilometrów wokół rzeki Kolorado w zachodniej części stanu o tej samej nazwie. Wysokość skał, które go otaczają sięga 400 metrów, a na jednej z nich zainstalowana została huśtawka, na której możecie się pohuśtać, jeśli nie umrzecie ze strachu i podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na dolinę i pobliskie Glenwood Springs.

Huśtawka "Gigantyczny Kanion” znajduje się na 396 metrach wysokości, a tym samym jest wyższa od tych, o których dotąd można było usłyszeć.

Jednocześnie mogą huśtać się 4 osoby. Byście mogli wsiąść, należy spełnić pewne wymogi. Musicie mierzyć co najmniej 1,20 m, a maksymalna waga wszystkich osób na huśtawce nie może przekracza

360 kilogramów.

Oczywiście, zanim usiądziecie musicie podpisać dokument, w którym organizator w razie wypadku deklaruje się ponieść wszelką odpowiedzialnoś

Na tym cudzie można osiągnąć 80 kilometrów na godzinę. Odważycie się?

Autor: 
Tłum. Emila Liberda
Źródło: 

Punkufer.hr

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama