Najczęściej Komentowane

SEKSTURYSTYKA KOBIET (3)
Biura turystyczne czują niszę i coraz częściej mają w swojej ofercie seksturystykę dla starszych pań lub mówiąc wprost dla naszych babć, które w swoich krajach nie cieszą się już zainteresowaniem. Coraz częściej starsze panie porzucają robienie na dr
W tym kraju ludzie piją złoto. Mają go tyle, że je jedzą, używają w kremach, lekach i budownictwie (1)
Myanmar (Birma) jest wśród państw sąsiednich znany jako “złota ziemia”. Gdy odwiedzicie Mandalay albo Yangon zrozumiecie dlaczego. Już z samolotu widać połyskujące, złote stupy i pagody, których pełno w całym kraju. Są nawet przy bardzo ruchliwych
Dominikana, której nie znasz (1)
Pierwszym co się rzuca w oczy turyście lądującemu na Dominikanie, jest fakt, że oni wprost kochają imprezy. Nieustający zgiełk i tłumy ludzi przewijające się przez korytarze zaraz za kontrolą celną, nadają kolorów zimnym przejściom lotniska. J
Kupiła jacht za 1 euro. Nie mogła uwierzyć, gdy zaproponowali taką cenę (1)
Za 1 euro można kupić chleb, czekoladę albo bilet na autobus, ale na pewno nie jacht. A jednak! Właśnie tyle za Juanitę zapłaciła Justyna Czop z Malborka. By spełniać marzenia, rzuciła wszystko i przeprowadziła się na Maltę
URATOWANO POLAKA, KTÓRY WRAZ Z KOTEM PRZEZ 7 MIESIĘCY DRYFOWAŁ NA OCEANIE INDYJSKIM (1)
54-letni polski żeglarz Zbigniew Reket został uratowany u wybrzeży francuskiej wyspy Reunion; jak utrzymuje, wcześniej przez siedem miesięcy dryfował wraz z kotem w łodzi na Oceanie Indyjskim. Nowe fakty w tej sprawie podaje agencja AFP.
Dlaczego Neuschwanstein jest wymarzonym miejscem na święta Bożego Narodzenia? (1)
Wyłaniający się z Alp Bawarskich Neuschwanstein, to zamek otoczony aureolą tajemnicy, która była szczególną inspiracją dla kultowej fortecy Disneya. Miejsce, które wygląda jak z winter wonderland, jest idealne aby poczuć radosną magię świąt.
Para Brytyjczyków chciała 20 tys. funtów za nieudane wakacje. Wpadli przez facebook (1)
Para Brytyjczyków domagała się odszkodowania w wysokości 20 tys. funtów za nieudane wakacje. Teraz mogą żałować swojej decyzji, ponieważ sąd uznał, że są oszustami i wymierzył im surową karę. Wpadli, ponieważ zdradziły ich zdjęcia na Facebooku.
Egipt Hurghada - Miejsce przeklęte. Kolejna śmierć modelki (1)
Przeklęty Egipt! Hurghada była dawniej wakacyjnym rajem dla wszystkich turystów. Teraz staje się miejscem terroru. Turystka niemieckiego pochodzenia, Henriette Hömke († 29) udała się do Egiptu, aby odpocząć. Jednak po kilku dniach turystka zmarła w t
Ceny w Budapeszcie i na Węgrzech (2017) (1)
Budapeszt, i całościowo Węgry, nie są drogim kierunkiem z perspektywy polskiego turysty. Można założyć, że różnice cenowe nie będą większe niż kilka procent, i to w zależności od produktu w obie strony.
Najmniej romantyczne miasta świata - od Belgii po Brazylię (1)
Spytaliśmy czołowych dziennikarzy piszących o turystyce, które miasta są ich zdaniem najgorsze dla „ucieczek we dwoje”. Oto co powiedzieli.
Moszna – zamek w Polsce, którego nie powstydziłby się Harry Potter (1)
Zamek w Mosznej jest miej­scem zachwy­ca­ją­cym. Po dłu­giej jeź­dzie roz­le­głymi polami nic nie zwia­stuje tego, co się objawi naszym oczom.
Spadek rubla zwiększył napływ turystów do Rosji (1)
Szef Rosturyzmu Oleg Safonow oświadczył, że dzięki spadkowi kursu rubla liczba zagranicznych turystów, ktrzy odwiedzili Rosję w 2015 roku zwiększyła się o 13 %.
Zamki w Polsce, które warto zobaczyć. Pięć wyjątkowych budowli (0)
Zamków w Polsce są setki. Część z nich zachowanych jest w bardzo dobrym stanie. Inne stoją gdzieś zrujnowane rozbudzając ciekawość i wyobraźnię. Wszystkie zamki w Polsce są lub w każdej chwili mogą stać się atrakcjami turystycznymi.
Płowdiw i Matera Europejskimi Stolicami Kultury 2019 (0)
Celem inicjatywy Unii Europejskiej jest zaakcentowanie bogactwa i różnorodności artystycznego rozwoju miast europejskich.
Lotniskowy protokół: 12 najbardziej irytujących zachowań na lotnisku (0)
Różne rzeczy się zdarzają, loty bywają odwołane, tworzą się kolejki, a i tak nieodpowiednie zachowanie może wszystko znacznie pogorszyć. Oto moja lista najbardziej irytujących sposobów zachowania się na lotnisku.
6 najpopularniejszych podróżniczych kierunków w 2019 roku (0)
Chcesz wiedzieć, które kierunki będą najbardziej popularne w nadchodzącym roku? Oto wybór naszych ulubionych agencji turystycznych zaczynając od Bałkanów, poprzez Mongolię, Wietnam, Egipt, Wyspy Świętego Tomasza i Książęcą, aż do Arktyki.
Austria, Czechy i Polska na liście najbardziej przyjaznych krajów na świecie (0)
WARSZAWA, POLSKA - Według Booking.com, w oparciu o 2018 gości opinie gości, Czechy i Polska odpowiednio jako drugi i trzeci najbardziej przyjazny kraj na świecie. W przypadku siódmej dorocznej edycji Nagrody Przeglądu Goś
"Jedna z najlepiej strzeżonych tajemnic Europy” (0)
Serbia, według amerykańskiego magazynu "Forbes", należy do 18 najlepszych destynacji turystycznych na świecie. To kraj, który w tym roku po prostu trzeba odwiedzić.
Oslo Zieloną Stolicą Europy 2019 (0)
Główne miasto Norwegii otrzymało zaszczytny tytuł za pracę na rzecz m.in. zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.
Lądowanie utrudnione przez silny wiatr. Pasażerowie lecący do Birmingham przeżyli chwile grozy (0)
Pasażerowie lotu do Birmingham Wielkiej Brytanii przeżyli chwile grozy z powodu bardzo silnego wiatru. Na filmie opublikowanym przez internautę widać, jak samolot próbuje wylądować, ale wichura spycha go z toru lotu.

Strony