Nowe połączenie lotnicze Stuttgart - Warszawa

Reklama

pon., 12/21/2015 - 19:58 -- norbertk

Polskie linie lotnicze LOT oferują pięć razy w tygodniu loty znad Neckaru do Warszawy i z powrotem

Polskie Linie Lotnicze LOT oferują nowe połączenie lotnicze między dwoma miastami, Warszawą i Stuttgartem. Od 5 listopada 2012 loty będą odbywały się pięć razy w tygodniu. Stuttgart jest już siódmym niemieckim miastem docelowym Polskich Linii Lotniczych. Pozostałe cele LOTu to: Berlin, Hamburg, Düsseldorf, Frankfurt i Monachium. 1 października zostanie także uruchomione połączenie Hanower-Warszawa.

Lot LO406 będzie odbywał się codziennie, poza wtorkami i sobotami. Samolot wyruszać ma o godzinie 18:50 ze Stuttgartu i przybywać do polskiej stolicy o godzinie 20:30. Z międzynarodowego węzła lotniczego w Warszawie można dotrzeć do wielu innych miast w całym kraju oraz w Europie Wschodniej. Lot powrotny z Warszawy zaplanowano na godzinę 16:25. Już o 18:10, można będzie spodziewać się pasażerów w południowych Niemczech, w stolicy kraju związkowego Badenii-Wirtembergii.

Na trasie Stuttgart-Warszawa będą latały odrzutowe samoloty pasażerskie Embraer ERJ 145, dysponujące ustawieniami siedzeń w trybie 1x2 (2 po prawej stronie i 1 po lewej). Pasażerowie klasy biznesowej mogą liczyć na dodatkowy komfort. Bilety są już w sprzedaży.

Reklama