Co robić w Paryżu w weekend od 25 do 27 września?

Reklama

sob., 09/26/2020 - 13:31 -- MagdalenaL

W ten weekend temperatury stają się łagodniejsze, ale nie ma mowy o przebywaniu w domu. Spacerujemy po modnym sklepie koncepcyjnym, miło spędzamy czas w teatrze i mamy zaplanowany oryginalny trening w Lido. Chodźmy!

 

Zrób się tancerką kabaretową

Trening w towarzystwie tancerek Lido, podoba ci się? Teraz jest to możliwe. Do 16 października słynny paryski kabaret otwiera swoje podwoje (a zwłaszcza kulisy) dla wszystkich zaciekawionych. W programie sesje przygotowania fizycznego
z dziewczynami Bluebell: taniec, fitness, pilates i lekcje pompy ciała. Ekskluzywny bootcamp - dostępny dla wszystkich - do zabawy w ćmę. Ale uważaj, miejsca są ograniczone, ponieważ różne sesje odbywają się w grupach po dwanaście osób, aby zachować obowiązujące zasady zdrowotne.

Le Lido de Paris, 116 avenue des Champs-Élysées Paris 8, do 16 października, czas trwania: 1h30, cena: 50 €, więcej informacji i rejestracja tutaj.

Śmiej się

Zrzucona ze sceny z powodu pandemii koronawirusa Camille Lellouche powraca (w końcu) na scenę Théâtre de Paris ze swoim genialnym spektaklem „Camille en V”. Rzeczywiście, dodano siedem wyjątkowych dat występów, od 24 września do 4 października. Możliwość znalezienia komika, bardziej wysportowanego niż kiedykolwiek, i spędzenia smacznej chwili relaksu i dobrego śmiechu z rodziną lub przyjaciółmi. Więc nie zwlekaj zbyt długo, zrób to!

„Camille w prawdziwym życiu” w Théâtre de Paris, 15 rue Blanche Paris 9, od 24 września do 4 października, rezerwacja tutaj.

Spacer po sklepie koncepcyjnym

Biorąc pod uwagę dystans społeczny narzucony przez kryzys zdrowotny, Samsung zdecydował się wypuścić na rynek zupełnie nowy smartfon o wyjątkowym wyglądzie, aby utrzymać łączność z naszymi bliskimi. Jego osobliwość? Galaxy Z Flip to nic innego jak telefon ... ze składanym wyświetlaczem. Konstrukcja przypominająca nasze laptopy z klapką, które wyszły z użycia kilka lat temu. Odłożony, złożony na pół smartfon pozwala uwolnić ręce i kontynuować pracę. Aby wypromować ten nowoczesny obiekt, telefoniczny gigant nawiązał współpracę z marką Merci. Świetna współpraca do odkrycia do 1 października w sklepie koncepcyjnym la Civette, położonym w dzielnicy Marais. Czekamy na Ciebie !

Samsung x Merci, 113 boulevardBeaumarchais Paris 3e, do 1 października.

 

Autor: 
Ophélie Daguin (tłum. Barbara Orchowska)
Dział: 
Zagłosowałeś na opcję 'w górę'.

Reklama