Przez świat na Fazie

Reklama

ndz., 04/23/2017 - 00:28 -- zzz

No i nadszedł ten czas kiedy WRESZCIE przyznali mi się mieszkańcy Afryki co o nas myślą… BIAŁASACH .

Proszę podejść z dystansem do posta i pamiętać że to moja osobista sprawa czy zginę czy nie !!! Nie dam się gnoić bo ku.rwą nie jestem !!

Jechałem z Aksum do Gonder…. O Aksum napiszę za kilka dni bo w sumie lipa totalna ale….

Miałem do przejechania zaledwie 350km.. i zajęło mi to serio 12 godzin !!! Wyobraźcie sobie że dużą część tej trasy to busy i takie tam… przez większość trasy nie minąłem ani jednej osobówki !! ludzie podróżują samolotami bo koszt jest śmiesznie tani więc samochody są raczej miejscowe… no cóż…. Czasem tak bywa…

Na sam koniec wyczaiłem transport to już się ciemno robiło… wiedziałem że bilet kosztuje 7 zł za 100km ale koleś powiedział 16 zł a ja to olałem bo wiem że „oni tak mają”
Przychodzi do płacenia ja daję 8 zł i czekam na resztę.. ON że było 16 zł a nie 7 rzuca we mnie tym… Ja milczę z uśmiechem hehe

Po jakimś czasie drze na mnie ryja że ma być 16 zł itp. A ja się wku.rwiłem i……..
Zacząłem drzeć kapcia że ch. uj mnie obchodzi fakt ile sobie życzy że cena wynosi 7 zł i tyle !!!!

On że jestem turystą więc mam płacić więcej.. no i zaczęło się…

Ja: Jesteś pierdolonym rasistą a nie Chrześcijaninem.. po co Ci obrazek Matki boskiej tutaj przy kierownicy jak zachowujesz się jak Najgorszy z ludzi !!! 
On się tłumaczy i włączają się w sprawę inni…. W sumie zacząłem walkę słowną z kilkoma ludźmi !! O dziwo znali angielski więc rozwinąłem myśl…

Pytają że co tutaj robię a ja że chciałem zobaczyć Etiopię bo to piękny kraj….. a Oni że mam płacić i ch.uj !!

Więc miarka się przebrała i się zaczęło: I Wy nazywacie się chrześcijanami ?? Ortodoksi Kościoła Etiopskiego ?? ZOBACZCIE JAK TRAKTUJECIE DRUGIEGO CZŁOWIEKA !! Pan Bóg widzi co robicie i w dniu śmierci dostaniecie karę !! Wielcy chrześcijanie a tak na prawdę RASISTOWSKI I FASZYSTOWSKI KRAJ i naród widać Benitto Musolini nauczył was w pięć lat swych zwyczajów !! Nie jesteście chrześcijanami… Nie wierzycie w Boga bo ktoś kto w niego wierzy nigdy by tak nie zrobił !!!

- Widziałem że już jestem blisko czerwonej linii ale postanowiłem balansować na jej granicy… Uwierzcie mi że fakt że przeżyłem tych pięć kontynentów jest właśnie zasługą tego że po prostu ku.rwa potrafię się ogarnąć… wycofać lub balansować na granicy życia i śmierci.  TO MOJA PRYWATNA SPRAWA czy dożyję jutra czy nie..

Wybuchła poważna dyskusja a w sumie kłótnia !! ok wiedziałem co robię mimo że było ciemno w środku buszu w busie ale chciałem ich sprowokować by wreszcie powiedzieli co myślą…

Oni do mnie że NIENAWIDZĄ BIAŁYCH LUDZI WIĘC ZAWSZE NAS BĘDĄ TAK TRAKTOWAĆ!! Bo były kolonizacje bla bla bli bli…

Na co ja że JAKIM PARWEM OCENIA MNIE PO KOLORZE SKÓRY jak nawet nie wie z jakiego kraju pochodzę… a Oni że to skąd.. Niemcy ?? Anglia?? Francja?? Na co ja…..
- Europa Wschodnia i były blok komunistyczny gdzie dopiero jakieś 28 lat temu odzyskaliśmy wolność a doskonale wiecie co to jest komunizm bo wpadliście z deszczu pod rynnę po obaleniu Cesarza Hajle Syllasje zamieniliście na dyktatora skur.wysyna który po dziś dzień mieszka sobie w Willi w Zimbabwe i ŚMIEJĘ SIĘ Z WAS bo nie umiecie nawet zorganizować służb specjalnych które zlikwidują śmiecia za zbrodnie przeciwko ludzkości… Pojechałem równo ale wyprowadzili mnie z równowagi…

Dalej im mówię.. że Co ty chcesz mi mówić o Kolonistach jak Etiopia nigdy skolonizowana nie była.. a My przez 123 lata byliśmy „skolonizowani” przez trzy ogromne mocarstwa gdzie język ojczysty historia i cała reszta była szkalowana a mimo to przetrwaliśmy jako naród a dodatkowo wznieśliśmy nie jedno powstanie i ludzie walczyli o wolność !! Co mi będziesz mówić jak podczas drugiej wojny światowej nigdy nie zrezygnowaliśmy z walki i jeszcze pomagaliśmy innym krajom w walce mimo że sytuacja u nas była katastrofalna i że podczas sześciu lat zginęło kilka milionów ludzi!! CO CHCESZ mi powiedzieć że potem przez 40 kilka lat mieliśmy komunizm i ch.ujnie totalną ale TY MI POWIESZ ŻE JESTEM BIAŁY WIĘC JESTEM WINNY TEMU ŻE KRAJE Z KTÓRYMI NIE MASZ NIC WSPÓLNEGO ZOSTAŁY WYCYCKANE ZE ZŁOTA, DIAMENTÓW I ŻYCIA !! 
Nie oceniaj człowieka po samym kolorze skóry bo nie wiesz nawet z kim rozmawiasz !!

Oni zaczęli przepraszać.. że nie wiedzieli że pochodzę z Europy wschodniej (doskonale wiedzą że był u nas komunizm bo sami go mieli zresztą do dziś tutaj jeżdżą ŁADY czy Ursusy…)

Wku.rwiłem się i powiedziałem że Kiedy ludzie mnie zapytają w kraju jaka jest Etiopia to powiem prawdę że Kraj piękny tylko LUDZIE TO CH.UJE!! Oni zaczęli mnie prosić żebym tak nie mówił że przecież oni ludzie w ETIOPII są dobrzy że to i tamto.. na co ja TAK? TO CZEMU CHCECIE MNIE OKRAŚĆ Z 9 ZŁ za sam kolor skóry ???? BO JESTEŚCIE RASISTAMI bez granic przyzwoitości…

Gdybyście przybyli do mnie do kraju to byście otrzymali pomoc… ludzie w ogromnej większości byli by mili… CHCESZ BY WASI STUDENCI BYLI OPLUWANI NA ULICY??
Oni że nie chcą… że przepraszają mnie… JA NA TO… MAM W DU.PIE WASZE PRZEPROSINY… PŁACĘ 7 ZŁ a Wy jesteście złymi ludźmi…. Pamiętajcie o tym że Pan Bóg widzi Wasze czyny…. KONIEC !!
Jeszcze potem mi rękę chcieli podać i przepraszać ja nie podałem i specjalnie powiedziałem że ZŁYM LUDZIOM ręki się nie podaje..

TERAZ pewnie myślicie.. czemu na koniec byłem taki ostry mimo że wygrałem???
Właśnie po to by doszło do refleksji w ich głowach… nad postępowaniem Ich Narodu wobec innych ludzi… obcych… Powiedziałem im to by zaczęli patrzeć na drugiego człowieka nie przez pryzmat pochodzenia czy koloru skóry lecz przez pryzmat tego że wszyscy jesteśmy dziećmi BOŻYMI i nic nas nie różni poza Językiem i miejscem zamieszkania !! JESTEM pewny że słusznie postąpiłem gdyż potem mieli smutek na twarzy i widać że Ci co znali język tłumaczyli tym co nie znali… Widziałem jak BYŁO IM WSTYD!! I bardzo dobrze bo być może kolejnym razem jak któryś z nich zobaczy że kierowca próbuje oszukać drugiego człowieka to po prostu zareagują i powiedzą NIE RÓB TAK!! TO NASZ GOŚĆ!! I tyle… wiem że mogłem doprowadzić do bijatyki tym bardziej że wojowałem słownie z chyba pięcioma facetami ale postawiłem wszystko na jedną kartę… powiedziałem.. ŻE MUSZĘ WRESZCIE POWIEDZIEĆ CO MYŚLĘ!! Oczywiście oberwało im się za innych ale wiecie co… NARESZCIE powiedzieli mi w Afryce co tak naprawdę o nas myślą.. że nas nienawidzą.. a uśmiechają się dla kasy bo myślą że wyciągną od nas szmal… ale czują do nas nienawiść… bo to po prostu Rasistowski kontynent…. Ktoś powie że Biali na to zasłużyli… SORKI ZIOM ALE JA JESTEM Z KRAJU KTÓRY NA SZCZĘŚCIE SWOJEJ KOLONII NIE MIAŁ więc wyrzutów sumienia wobec AFRYKI nie mam w ogóle !! Bo przecież nie mamy NIC ale to NIC wspólnego z krajami Europy zachodniej które ich krzywdziły… wręcz NAS WIELE Z AFRYKĄ ŁĄCZY gdyż Europa Zachodnia nas też krzywdziła lub udawała przyjaźń a potem sprzedawała największemu wrogowi… No cóż … TAK JUŻ W AFRYCE JEST!!!

MUSZĘ ODPOCZĄĆ bo robię się nerwowy i serio mogę pewnego dnia wybuchnąć, ale tak jak mówiłem na początku.. nie dam się OSZUKIWAĆ i dymać na kasę przez kogokolwiek bo nie wolno tak postępować a ja mam zamiar z tym walczyć!! I zawszę to robię !! Koniec kropka i tyle.

A najśmieszniejsze jest to że tak naprawdę chodziło o 9 ZŁOTYCH lecz w mojej ocenie chodziło o zasady…. Proste!!
A tutaj mała Historia jak jechałem stopem do Lalibeli… Miałem o tym nie pisać ale w sumie…

Idę sobie wioską i za mną śmigają dzieciaki i oczywiście krzyczą MONEY MONEY !! Na co ja … oczywiście nie zwracam uwagi bo ja jestem niewidomy nie widzę ludzi mijam ich wszystkich już bez reakcji jak coś do mnie mówią… mam ich dosyć za to jacy są… ale mam minimalne zrozumienie dlatego tego nie krytykuję… bo to BIAŁASY są winne… nauczyli PATOLOGICZNYCH ZACHOWAŃ i teraz Ci myślą że to normalne ale cóż…
Idę idę… i nagle że im tej kasy nie daję zaczynają RZUCAĆ WE MNIE KAMIENIAMI!! Tak kur.wa… Afrykańskie dzieci obrzuciły mnie kamieniami za to że jestem biały i nie daje im kasy!! 
Nie reagowałem ale zaczęły mnie trafiać po nogach i to troszkę bolało… więc odwróciłem się wziąłem kamień i rzuciłem specjalnie jakieś 2 metry od jednego łepka co było OSTRZEŻENIEM wobec nich… jak ZACZĘLI SPIERD……AĆ to nie wyobrażacie sobie bo po rzuceniu jednego zaraz brałem dwa inne do ręki… WIECIE musiałem im pokazać że nie rezygnuje… Dałem sobie radę.. one uciekły a mi pozostał niesmak… i nie brońcie ich bo ONI DOBRZE WIEDZĄ ŻĘ BOLI OD UDERZENIA KAMIENIEM bo tak zapędzają zwierzęta hodowlane… i tak też się tłuką między sobą… jak by mnie któryś w głowę trafił to by pewnie dostał kamieniem w nogi bo nie mogą zostać bez kary ale cóż… obeszło się bez tego i cieszę się bo nie miałbym serca oddać gówniarzom bo mimo, że są na tyle duzi że mają świadomość swoich czynów to i tak to dalej łebki…

Niesmak pozostaje i ta rozkmina… co by było gdyby w Polsce przez wieś przechodził z plecakiem murzyn i dzieci obrzuciły by go kamieniami… wszelakie gazety i media by siały taką panikę i toczyły by pianę że nie mieści się to w głowie… A W ETIOPII TO NORMALNE!! 
No cóż… Spodziewałem się też że Kraj ten urwie mi dupę w kilku kwestiach… ale nie urwał…

Ale nie poddaje się i nie zamierzam mieć złego zdania o NIM!! Jedno jest pewne… wkurzyłem się, wykrzyczałem co myślę i mam nadzieje że ludzie zaczną sobie tam uświadamiać że nie tylko jako CHRZEŚCIJANIE ale przede wszystkim jako LUDZIE powinni postępować z innymi uczciwie i dobrze no i fajnie.

Przykro mi że musieliście to czytać… i że pewnie zaraz ktoś w komentarzach zacznie siać zamęt… ale ja wiem że miałem rację bo tak nie może być !!

Pozdrawiam Was Serdecznie i idę zwiedzać zamek...

Zdjęcie użytkownika Przez świat na Fazie.

Zdjęcie użytkownika Przez świat na Fazie.

Zdjęcie użytkownika Przez świat na Fazie.

 

 

Zdjęcie użytkownika Przez świat na Fazie.

Zdjęcie użytkownika Przez świat na Fazie.

Zdjęcie użytkownika Przez świat na Fazie.

 

Zdjęcie użytkownika Przez świat na Fazie.

Zdjęcie użytkownika Przez świat na Fazie.

Zdjęcie użytkownika Przez świat na Fazie.

 

Autor: 
Faza
Źródło: 

facebook

Reklama