Marka odzieży sportowej Fila otwiera hotel w Szanghaju

Reklama

sob., 08/20/2022 - 09:52 -- MagdalenaL

Firma stawia na wypoczynek w athleisure, inforumując, że firma otowrzy markowy hotel w Szanghaju w 2024 roku.

Założona we Włoszech firma produkująca odzież sportową współpracuje z Hyatt nad koncepcją hotelu lifestylowego, który będzie nosił nazwę Fila House.

„Hotel będzie nie tylko wyjątkowym wyrazem historii, kultury, produktów i trendów w modzie firmy Fila, ale wierzymy, że młode w sercu doświadczenie marki JdV by Hyatt będzie odpowiednim odzwierciedleniem ducha witalności firmy Fila” – powiedział w komunikacie prasowym Brain Yiu, dyrektor generalny firmy Fila w Chinach.

Marka JdV od Hyatt to skrót od „joie de vivre”. Jest to kolekcja niezależnych hoteli zarządzanych i wprowadzanych na rynek przez firmę Hyatt. Hotele te są skierowane do młodyszch konsumentów i znane są z tego, że są przyjanze psom.

Hotele JdV znajdują się również w Rzymie, Chicago i Toronto.

Fila House znajdować się będzie w szanghajskiej dzielnicy biznesowej West Hongqiao. Nie będzie to jednak pierwszy obiekt JdV w Chinach – ten zaszczyt przypada BEI Zhaolong Hotel w Pekinie.

Na razie nie wiadomo, jak będą wyglądały wnętrza hotelu, ale można założyć, że nie zabraknie w nich logo Fila i charakterystycznych czerwono- granatowych kolorów.

Hotelowa scena Szanghaju wciąż się rozwija.

J Hotel, znajdujący się na górnych piętrach wieżowca Shanghai Tower, od czasu otwarcia latem ubiegłego roku został doceniony za dwa osiągnięcia – po pierwsze, jako najwyższy hotel na świecie, a następnie za najwyższą na świecie restaurację znajdującą się wewnątrz budynku.

Około 20 mil na południowy zachód od miasta, InterContinental Shanghai Wonderland to „drapacz ziemi”, czyli hotel zbudowany wewnątrz kamieniołomu. Szesnaście z jego 18 pięter znajduje się pod ziemią.

Autor: 
Lilit Marcus /Tłumaczenie: Karolina Bejma

Reklama