Niesamowita oferta od Airbnb dla 12 osób

Reklama

pt., 06/11/2021 - 20:55 -- MagdalenaL

Zgłoszenia na tę nietypową przygodę są już otwarte. Jedyny wymóg to chęć mieszkania w zakwaterowaniach oferowanych przez Airbnb przez najbliższy rok, począwszy od lipca. To jak, bierzesz czy nie?

To jedna z tych kuszących propozycji: w ostatnią środę platforma Airbnb rozpoczęła poszukiwania 12 osób, które chciałyby „mieszkać gdziekolwiek korzystając z miejsc dostępnych na Airbnb". Nieważne ile masz lat, czy masz dzieci czy nie. Liczy się chęć przeżycia nowej przygody i przyczynienia się do poprawy usług oferowanych przez Airbnb.

Plan jest następujący: 12 uczestników (i do trzech osób towarzyszących) korzysta z noclegów i atrakcji Airbnb na całym świecie. W tym czasie można oczywiście pracować, np. na plaży, albo w lesie. Można też wybrać się na rodzinną wycieczkę.

Ostatecznie, ważne jest, aby uczestnicy podzielili się swoimi opiniami, co pomoże platformie poprawić swoje usługi w przyszłości - od oferowania idealnego zakwaterowania dla samotnych podróżników lub grup, do kontaktów z członkami lokalnej społeczności i firmami.

Każdy, kto chce zgłosić swoją kandydaturę, musi liczyć się z tym, że takie zobowiązanie wymaga nieustannego podróżowania przez najbliższe 12 miesięcy, tj. od lipca 2021 do lipca 2022 roku. To oznacza, że nie zostało już zbyt wiele czasu na zastanowienia, bo za niecały miesiąc możesz już być w podróży (nie ma sensu robić tego teraz, bo cel podróży będzie przypadkowy). Wszyscy są mile widziani, więc nie ma znaczenia czy aktywnie pracujesz (w tym przypadku to jednak wymóg pracy zdalnej), czy masz dzieci, czy już je odchowałeś. To właśnie różnorodność jest głównym hasłem Airbnb.

Podczas 12 miesięcy platforma pokrywa wszystkie koszty zakwaterowania, a także oferuje dodatek za poniesione koszty transportu. Zgłoszenia można już składać za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Airbnb.

Autor: 
tłum. Matylda Czarnecka

Reklama