Austria, Czechy i Polska na liście najbardziej przyjaznych krajów na świecie

Reklama

śr., 01/09/2019 - 19:51 -- zzz

WARSZAWA, POLSKA - Według Booking.com, w oparciu o 2018 gości opinie gości, Czechy i Polska odpowiednio jako drugi i trzeci najbardziej przyjazny kraj na świecie.

​​

W przypadku siódmej dorocznej edycji Nagrody Przeglądu Gości ponad 700.000 nieruchomości zarejestrowanych na stronie rezerwacji zakwaterowania otrzymało nagrodę za wspaniałe wrażenia gości. Łącznie najlepsze kraje, które otrzymały najwięcej nagród, to Włochy (ponad 100 000), Hiszpania (46 000) i Francja (45 000), a następnie Niemcy i Stany Zjednoczone.

Ale w oparciu o akcje najwyżej ocenianych nieruchomości, Booking.com ujawnił również najbardziej przyjazne kraje na świecie: Czechy i Polska wyprzedza tylko Austria, która zajmuje pierwsze miejsce i jest najbardziej przyjaznym krajem na Ziemi. Reszta 10 najlepszych krajów na świecie składa się - we właściwej kolejności - z Nowej Zelandii, Tajwanu, Rumunii, Węgier, Irlandii, Serbii i Grecji.

 

​​

rezerwować

Uwaga: ten ranking opiera się wyłącznie na opiniach klientów dotyczących nieruchomości zarejestrowanych w Booking.com

Oprócz przyjaznych mieszkańców, zarówno Polska, jak i Czechy mają wiele do pokazania, i nie jest zaskakujące, że miasta takie jak Praga i  Kraków przyciągają ogromną liczbę turystów rok do roku: nie tylko oba kraje należą do najbezpieczniejszych w Europie i najtańsze w UE , ale, mówiąc szerzej, oferują  niesamowitą jakość życia , zarówno dla krótkoterminowych podróżników, jak i długoterminowych emigrantów, bezkonkurencyjni niemal wszędzie w Europie.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz do Polski i Czech, aby skosztować  ich niesamowitej lokalnej kuchni  lub zaskakujących domowych alkoholi , przespacerować się brukowanymi uliczkami dawnych średniowiecznych wiosek Czech  lub udać  się na bezludną pustynię północnego wschodu Polski , by bezczynnie patrzeć zachód słońca w najpiękniejszych parkach w Pradze lub zwiedzanie licznych miejsc wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO , zawsze znajdziesz przyjaznych ludzi chętnych do pomocy po drodze.

 

​​

 

Według rezerwacji. com, najbardziej przyjazne miejsca na świecie to Goreme (Turcja), Slunj (Chorwacja), Eluanbi (Tajwan), Niaga nad jeziorem (Kanada) i Lake Tekapo (Nowa Zelandia).

Strona internetowa poświęcona turystyce e-commerce wykazała, że ​​prawie trzy czwarte globalnych podróżnych uważa, że ​​przyjazni mieszkańcy są jednym z ich głównych priorytetów przy wyborze miejsca docelowego na następną podróż.

Założona w 1996 roku w Amsterdamie, Booking.com jest obecnie jedną z największych firm handlu elektronicznego na świecie. Zatrudnia ponad 17 000 pracowników w 70 różnych krajach na całym świecie.

Autor: 
zzz
Źródło: 

kafkadesk.org

Reklama