Alonissos: Podwodne śluby w egzotycznym raju na Sporadach

Reklama

pt., 05/06/2022 - 14:48 -- MagdalenaL

Władze miasta Alonissos wybrały Walentynki, aby oficjalnie ogłosić uruchomienie możliwości organizowania podwodnych ślubów i ślubów odnowienia więzi w egzotycznym raju na Sporadach. W tym celu nakręcono rozmowę wideo z zespołem nurków, w tym z burmistrzem Alonissos, który może teraz udzielać ślubów i ceremonii pod wodą.

W filmie zespół nurkuje na dnie Alonissos i promuje nową innowacyjną usługę za pomocą specjalnego sloganu „Alonissos, I Love You Deeply!”, które zostało pierwotnie uchwycone pod wodą.

„Wraz z pierwszym w Grecji muzeum podwodnym i innymi wspaniałymi miejscami do nurkowania w ostatnich latach sprawiliśmy, że nurkowanie na Alonissos stało się sposobem na życie. Podwodny ślub na naszej wyspie to doskonały sposób na złożenie przysięgi przez cały rok, niewymagający od Młodej Pary żadnych specjalnych umiejętności ani wiedzy, nie wiąże się też z nieuzasadnionymi wydatkami. W Walentynki zapraszamy wszystkich zakochanych do przeżycia podwodnego ślubu na Alonissos i rozpoczęcia stąd swojego nowego życia!” - powiedział burmistrz Alonissos, Petros Vafinis.

Należy zauważyć, że na zaproszenie władz miasta pierwszy podwodny ślub w tym miejscu został już zaplanowany na koniec sierpnia. Gmina Alonissos pragnie podziękować Dive Center Triton za sponsorowanie sprzętu, a także instruktorom Dia Menis i Iliana Yialamas za wsparcie i prowadzenie nurków, którzy nurkowali na potrzeby filmu.

Κάλεσμα Δήμου Αλοννήσου για υποβρύχιους γάμους! - YouTube

 

Autor: 
Autor: CNN Newsroom Tłum.: Wiktoria Baran
Źródło: 

Αλόννησος: Υποβρύχιοι γάμοι στον εξωτικό παράδεισο των Σποράδων - CNN.gr

Zagłosowałeś na opcję 'down'.

Reklama