Linia lotnicza uruchamia „tajemnicze loty” dla nieustraszonych podróżników

Reklama

sob., 04/03/2021 - 21:23 -- MagdalenaL

Na początku marca linia lotnicza ogłosiła powrót „bardzo popularnego pomysłu”: trzech tajemniczych lotów krajowych zapewniających wyjątkowe przeżycia w Australii pomimo zamknięcia granic międzynarodowych. Cel jest prosty: skłonić Australijczyków, którzy są zamknięci w domach od roku, do odkrywania własnego kraju, używając w tym celu oryginalnych metod.  

Licząca 7,692 miliona km² Australia powinna mieć wystarczająco dużą powierzchnię, aby zabrać podróżników do sekretnych miejsc, które mogłyby ich zaskoczyć! 

Trzy tajemnicze loty zostaną wyczarterowane na samolotach Qantas Boeing 737, cena będzie obejmować pakiet jednodniowy wraz z lotem oraz cały dzień zajęć w miejscu, w którym wylądują turyści. Loty będą startować z Sydney, Brisbane i Melbourne i będą trwać maksymalnie dwie godziny. W programie nie przewidziano największych miast, co zawęża potencjalne cele podróży. 

Aby dać klientom wyobrażenie przed wyjazdem, trzy loty mają motywy, które pomagają im podjąć decyzję przed dokonaniem rezerwacji: „wiejska gościnność, gastronomia, wino i wspaniałe plenerowe”, „tropiki, słona woda na skórze i długie lunche na plaży” lub „wielkie przestrzenie (i spacery), gastronomia, wino oraz regionalne targi rolne”.  

Wszystkie loty będą odbywać się w weekendy: w sobotę 27 marca, niedzielę 18 kwietnia i sobotę 1 maja. Aby pozwolić sobie na bilety na taką przygodę, trzeba zapłacić 475 euro w klasie ekonomicznej i prawie 1019 euro w klasie biznes. Czy to cena za odrobinę magii w swoim życiu?  

Tymczasem Australia nie zamierza otwierać swoich granic w 2021 roku. Będziemy musieli jeszcze poczekać, aby postawić stopę w tym pięknym kraju. 

 

Autor: 
Chloe Villemant, Tłumaczenie: Paweł Ołoś 
Źródło: 

voyagerloin.com/post/une-compagnie-aerienne-lance-des-vols-mysteres-pour-les-voyageurs-intrepides 

Reklama