Osiem hoteli z dala od zgiełku w epoce dystansu społecznego

Reklama

ndz., 09/13/2020 - 11:53 -- MagdalenaL

Latarnia morska Punta Cumplida, Barlovento, La Palma 

Niemożliwe jest znalezienie gdziekolwiek większej izolacji niż w tym miejscu. To spełnienie marzeń o spaniu w latarni morskiej i podziwianiu wschodu słońca na tle bezkresnego oceanu. Możesz zarezerwować jeden z trzech apartamentów lub całą latarnię morską. Najbardziej efektowny jest Apartament Latarnika, który na powierzchni 100 m2 posiada dwie sypialnie, dwie łazienki i kominek.

 


Piesze wycieczki z widokiem na Uzdrowiska Panticosa

Uzdrowisko Panticosa, Huesca

W sercu Pirenejów, zmniejszając zapełnienie swoich apartamentów do połowy, Uzdrowisko Panticosa oferuje niezwykłą propozycję wypoczynku i dbania o siebie w "uprzywilejowanym środowisku". Wraz z powierzchnią 8500 m2 goście mają do dyspozycji wiele miejsc położonych na zewnątrz lub wewnątrz budynku, w tym szeroką ofertę gastronomiczną i zajęcia na świeżym powietrzu, takie jak wycieczki piesze lub rowerowe.


Wiejska atmosfera w Fontecruz

Fontecruz Ávila

Idealny na rodzinny wypoczynek. Ten otoczony przyrodą hotel znajduje się zaledwie godzinę drogi od Madrytu, z dala od miejskiego centrum Avila. Jego właściciele zaprojektowali nowe miejsce, aby przywrócić dawne lata wiejskiego życia, ale połączone ze wszystkimi wygodami: domowym piknikiem z lokalnymi produktami w ogrodzie przy basenie, letnim kinem z cyklem klasyki w czerni i bieli oraz warsztatami astronomicznymi z kontemplacją gwiazd.
Trasa Antigua de Cebreros, km. 3. Ávila.


Anantara Villa Padierna

Anantara Villa Padierna. Marbella, Málaga

Otoczony bujnymi strefami zieleni i polami golfowym, ten mityczny kurort o pięciu gwiazdkach z 123 pokojami to kwintesencja luksusu. Szczególnie widoczne jest to w jego nowych ekskluzywnych willach z jedną lub dwoma sypialniami oraz z dostępem do własnego basenu, które zapewniają poczucie niezależności i absolutnej prywatności. 

 


Zmierzch w Wieży del Visco

Wieża del Visco. Fuentespalda, Teruel

Pierwszy hotel Relais & Chateaux w Hiszpanii, który znajduje się w klasyfikacji Hoteli Starlight, jest ważnym punktem na mapie miłośników astronomii. Chroniony przez pasmo górskie portów Beceite, na zachodzie odgrodzony przez Sierra del Maestrazgo, jest idealnym miejscem na odpoczynek i korzystania z uroków przyrody. Kajakarstwo, wspinaczka, górskie szlaki turystyczne, pieszo lub rowerem i warsztaty obserwacji ptaków oraz przyrody to tylko niektóre z atrakcji, które oferuje swoim szczęśliwym gościom.


La Caminera

Klub Country Caminera. Torrenueva, Ciudad Real 

Ten pięciogwiazdkowy hotel  zagubiony w okolicy La Manchy to prawdziwe odkrycie. Oprócz fantastycznego zewnętrznego basenu i restauracji z gwiazdką Michelin (Retama) prowadzonej przez szefa kuchni Javiera Arandę, w środku znajduje się kompletne spa z ponad 800 m2 obiektów (baseny z wodospadami, sauna, wanna z parą, prysznice z esencjami, fontanna lodowa i leżaki termalne) z widokiem na gaje oliwne na farmie.

 

La Vella Farga,  Lérida

Stary dom wiejski, którego początki pochodzą z XI wieku, otoczony łąkami i lasami, przekształcony w luksusowy uroczy hotel, z 14 pokojami i pieczą rodziny Relais & Chatux. Dzięki eleganckiemu wystrojowi, a także poszanowaniu średniowiecznej duszy budynku, plan spędzenia czasu w tym miejscu polega na relaksie w ogromnym basenie, rozpieszczaniu się ekskluzywnym zabiegiem w centrum odnowy biologicznej i rozkoszowaniu się nienaganną gastronomią.

Six Senses Douro Valley. Lamego, Portugalia 

Hotel z widokiem na majestatyczną rzekę Douro muskającą najstarszy region uprawy winorośli na świecie, dolinę Six Senses Douro, która stanowi strażnicę o XIX-wiecznej romantycznej architekturze połączonej ze starannym współczesnym wystrojem wnętrz. Ośrodek zajmuje powierzchnię ośmiu hektarów z sześćdziesięcioma pokojami, restauracją Vale de Abraão i imponującym spa Six Senses o powierzchni 2200 metrów kwadratowych, a także ze wspaniałym basenem z widokiem na okoliczne winnice.

Autor: 
Alicia Arranz; Tłumaczenie: Daria Matuszak
Źródło: 
Dział: 

Reklama