Top 5 kierunków wakacyjnych wyjazdów

Reklama

ndz., 06/16/2019 - 23:14 -- koscielniakk

Do wakacji już coraz bliżej. Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopowy, na który czekamy z niecierpliwością. To doskonały moment, aby przedstawić piątkę najpopularniejszych kierunków wyjazdów. Polacy coraz chętniej spędzają wczasy poza granicami kraju. W czołówce najpopularniejszych znalazło się pięć uwielbianych przez nas kierunków. Na podium znalazły się trzy z nich, kolejno Grecja, Turcja i Bułgaria. To właśnie tam najchętniej wybierzemy się w tym roku.

Zresztą, kto nie marzy o zobaczeniu nieziemskich widoków na Korfu, czy Zakynthosie lub o wygrzewaniu się w Słonecznym Brzegu? Każde z tych trzech krajów oferuje nam zupełnie inne doznania w zależności od osobistych preferencji. Czwarte miejsce należy do Egiptu. Ten rozgrzany słońcem kawałek ziemi z niebywale ciekawą historią zachwyci niemal każdego.

Charakterystyczne piramidy fascynują podróżnych od dawna. Jednak Egipt to nie tylko starożytność, równie relaksujący jest leniwie spędzony na plaży czas. Z pewnością da się połączyć te dwie przyjemności. Na ostatnim miejscu dzisiejszej listy znajduje się wcale nienajgorsza Hiszpania. Oferuje nam ona wypoczynek na najwyższym poziomie. Kto nie chciałby wygrzewać się na Costa del Sol lub imprezować na Ibizie? Jak widać, kraj ten również posiada bogatą ofertę turystyczną. Niezależnie od tego, gdzie spędzamy urlop, warto jest skorzystać z jak największej liczby atrakcji. Każde z miejsc dzisiaj przedstawionych oferuje zajęcia zarówno dla leniuchów kochających plażowanie, jak i dla miłośników aktywnego zwiedzania.

Autor: 
Izabela Szkatuła

Reklama