Reklama

W ciągu ostatnich kilku lat, rynek turystyczny znacznie rozwiną się w Portugalii. Czy to możliwe ,że jest tu za dużo turystów? Mieszkańcy Lizbony nie są w stanie podróżować do pracy transportem publicznym i jednocześnie nie napotkać jakiegoś turysty
Do wakacji już coraz bliżej. Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopowy, na który czekamy z niecierpliwością. To doskonały moment, aby przedstawić piątkę najpopularniejszych kierunków wyjazdów. Polacy coraz chętniej spędzają wczasy poza granicami
Xiao long bao, wypełnione bulionem szanghajskie pierożki na parze, są niewątpliwie jednym z wielkich kulinarnych wynalazków ludzkości. Naprawdę. Ale najpierw trzeba wiedzieć, jak je jeść.
Chiny to całoroczny cel podróży. Niezależnie od tego, kiedy tam pojedziesz, zawsze jest miejsce, które warto odwiedzić. Jeśli chodzi o pogodę, najlepszym czasem na odwiedziny w Chinach są wiosna (kwiecień – maj) i jesień (wrzesień – październik), kie
Ponad 100 lat temu, w Barcelonie powstała katedra zaprojektowana przez Gaudiego. Sagrada Familia otrzymała pozwolenie na dokończenie budowy, która ma trwać przez kolejne siedem lat.
Licząca niemal 7 tys. km długości Amazonka jest najdłuższą rzeką na świecie. Płynie przez Peru i Brazylię, otaczają ją największe lasy na Ziemi. Na drugi brzeg można się dostać tylko łodzią albo tratwą, bo na rzece nie ma ani jednego mostu.
Władzy miasteczka Mussomeli na północy Sycylii proponują kupić dom jedynie za jeden euro pod warunkiem tego, że właściciel odremontuje go w trakcie jednego roku, informuje The Sun.
Coraz więcej badań wykazuje, jak niewiarygodnie duże ilości plastiku zaśmiecają naszą planetę. Jedno z takich badań skupiło się na dalekich wyspach, uważanych dotąd za „ostatni nienaruszony australijski raj”.
Znany ze swojej tolerancji, wąskich domów i kanałów, Amsterdam drastycznie zmienia swoje stanowisko w stosunku do milionów odwiedzających go turystów.
Drugie najmniejsze państwo świata- Monako z 38.300 mieszkańcami jest najgęściej zaludnionym krajem świata i domem dla 12.261 milionerów.

Strony

Reklama