Reklama

...dla osób, które chcą zobaczyć pola lawendy, ale nie mają zbyt wiele czasu na podróże, przedstawimy Wam Lawendowe Ogrody Horomitoge. Oto najpiękniejsze pola lawendy w pobliżu Sapporo!
Obóz stał się ulubionym miejscem do pływania i wypoczynku wśród Estończyków, choć ogrodzenia, wieże strażnicze i drut kolczasty wciąż tu są.
Lato to czas wielu zmian, jednak spór z Federalberghi nie zostaje ugaszony. Przedstawicielka grupy De Gregorio powiedziała: W tym momencie jesteśmy potraktowani niesprawiedliwie w porównaniu z Ibizą.
15-wieczni szwajcarscy rolnicy i winiarze znaleźli niebezpieczne, lecz kreatywne rozwiązanie nawadniania swoich górzystych terenów, które po dziś dzień jest w użyciu.
Na małej wyspie kanaryjskiej, La Gomera starożytny język gwizdania, który dawniej prawie wymarł, teraz jest w trakcie ekscytującego odrodzenia
Kto z nas w pewnym momencie nie chciał po prostu spakować się i wyjechać w Bieszczady, żeby żyć w spokoju, przy chlebie, serze i winie?
Mówi się, że Demetriusz I Poliorketes zbudował ten port na południowym wybrzeżu Cypru 2400 lat temu, aby udaremnić potencjalną inwazję morską ze strony władcy Egiptu, Ptolemeusza I Sotera, innego spadkobiercy Aleksandra.
Do Amsterdamu powoli napływają z powrotem turyści – a wraz z nimi problemy. Gmina chce co najmniej 10 procent mniej turystów.
W ramach letniej kampanii promocyjnej Wybieram Serbię Serbska Organizacja Turystyczna zaprezentowała turystom krajowym ofertę turystyczną dwóch kolejnych destynacji.
Kontynuacją letniej kampanii promocyjnej Serbskiej Organizacji Turystycznej Wybieram Serbię była wizyta krajowych mediów i przedstawicieli SOT w miastach Aranđelovac i Topola.

Strony

Reklama