Reklama

Wiele najciekawszych historii związanych ze stolicą regionu Emilia jest zakorzenionych w tradycji średniowiecza
Turystyka w Arizonie, zwłaszcza w rejonie Horseshoe Bend wzrosła gwałtownie w ciągu ostatnich dwudziestu lat za sprawą geolokalizacji, wykorzystywanej podczas publikacji postów w mediach społecznościowych.
Etna powstała w wyniku podwodnego wybuchu, do którego doszło w epoce czwartorzędu (około 500.000 lat temu).  W tym samym czasie uformowała się także Nizina Katańska. Na jej miejscu wcześniej była zatoka.
W prowincji A Coruña znajduje się wiele miejsc o wielkim uroku i atrakcjach turystycznych, w których warto się zgubić, a jednym z najbardziej uderzających jest miasto Noia, miejsce z pięknymi krajobrazami i wielkim bogactwem miejskim.
Prowincja A Coruña składa się z wielu pięknych miejsc, które sprawiają, że jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych prowincji w Galicji, a jednym z nich jest miasto Betanzos, które oferuje wiele atrakcji by odwiedzić to miejsce.
Trwają prace nad wynalezieniem cukierków, które potrafiłyby przemienić wszystkich Włochów w mediolańczyków. Zidentyfikowano już główne elementy „mediolańskości”, które mogłyby być użyteczne dla mieszkańców innych części kraju.
Arena w Weronie to klejnot miasta oraz miejsce prestiżowych wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Widzieliście, że została zbudowana przez diabła?
Jeżeli szukasz najlepszego miejsca do odwiedzenia w 2020r., ten przewodnik pomoże Ci wybrać perfekcyjne miejsce jako cel swojej podróży.
Od 1 lipca 2020 wszyscy odwiedzający Wenecję będą zmuszeni zapłacić za wstęp do historycznej części miasta. Co więcej, podobną opłatę trzeba będzie uiścić również za możliwość zobaczenia pomniejszych wysepek Laguny. Ten swoisty podatek został ujęty
Smakowity makaron polany aromatycznym sosem pomidorowym, przyprawiony odrobiną oliwy z oliwek oraz listkiem świeżej bazylii, jest chyba najbardziej znanym na świecie daniem kuchni włoskiej. Kiedy myśli się o kulturze kulinarnej Italii,

Strony

Reklama