Reklama

Jeśli w procesie wyjścia z UE Wielkiej Brytanii nie uda się osiągnąć porozumienia, po 29 marca 2019 roku Brytyjczycy będą traktowani jako obywatele państw trzecich przez kraje pozostające w strefie Schengen.
Bezkresna czerwono- pomarańczowa równina pustyni Atacama, na północy Chile, przypomina powierzchnię Marsa. Tym, co dodaje jej niezwykłości jest dziwna rzeźba, co do której wielu nie ma pewności, czy czasem nie jest fatamorganą.
8 lutego 1956 roku brytyjska firma AEC wyprodukowała pierwszy piętrowy czerwony autobus Routemaster, który w niedługim czasie obok Big Bena, królowej Elżbiety II i czerwonej budki telefonicznej stał się symbolem Zjednoczonego Królestwa.
Warto udać się na północ od Tromsø za koło podbiegunowe północne, aby doświadczyć widoku wyjątkowych, ośnieżonych gór, zamarzniętych jezior i dzikich zwierząt błąkających się po tych terenach.
Stolica drapaczy chmur- Dubaj już wkrótce powita nowy gmach, który stanie się najbardziej spektakularnym wysokościowcem miasta.
Marinaleda to andaluzyjskie miasteczko położone na samym południu Hiszpanii.
Sprawdź, jak sobie poradzić w trudnych sytuacjach podczas zagranicznych podróży samochodem oraz jak im zapobiegać.
Na Sri Lance kluczowe są dwie monsunowe pory, a ponieważ się wzajemnie przeplatają, wyspa ta to idealne miejsce na wakacje o każdej porze roku.
Autonomiczne samoloty to już nie tylko pomysł rodem wyjęty z filmów science-fiction. Odważne tezy Airbusa i Boeinga oraz testy sztucznej inteligencji wskazują na to, iż tego typu konstrukcja może któregoś dnia rzeczywiście wzbić się w powietrze.
Z nadejściem zimnej pory roku Tartu ozdabia się girlandami w kształcie śnieżynek z wiszącymi świeczkami.Na środku placu Ratuszowego,w najbardziej widocznym miejscu,ustawia się wielką choinkę,a na jej gałęziach,razem z tradycyjnymi ozdobami, wieszane

Strony

Reklama