Reklama

Azja i Pacyfik są domem dla jednych z najbardziej lubianych celów podróży na świecie, od naturalnego piękna Bali po miejski gwar Singapuru.
Wraz z otwarciem nowej linii kolejowej w Laosie podróżni z całego świata otrzymali okazję do odbywania regularnych podróży pociągiem z Portugalii do Singapuru w odległości 18 755 kilometrów.
Chaos bagażowy na lotniskach: wielu urlopowiczów nie jest tam, gdzie ich bagaż. Temu, komu zależy na relaksujących wakacjach, należy zalecić najlepiej niepakowanie niczego.
Chociaż COVID-19 wstrzymał budowę bądź otwarcie nowych hoteli, obecnie mamy do wyboru wiele nowych lub nowo otwartych obiektów. Od historycznej i klimatycznej stolicy Hanoi na północy, po skąpane w słońcu tropikalne plaże Phú Quốc na południu...
Trujący Ogród z Ogrodów Alnwick w angielskim hrabstwie Northumberland mieści w sobie ponad 100 trujących, odurzających i narkotycznych roślin. I jest otwarty dla zwiedzających.
„Na mapie Wietnam wygląda na mały, ale okazuje się, że jest tam wiele pięknych miejsc, wystarczających do wypełnienia kontynentu. Od majestatycznych, dziewiczych pasm górskich na północy, po urokliwe tropikalne plaże na południu".
Zabieranie pupili w podróż to jeden ze współczesnych trendów turystycznych na świecie, a także w Serbii. Dlatego też organizatorzy imprez, hotelarze i pracownicy obsługi turystycznej zamierzają obserwować wymagania turystów i podejście do tego tematu
To, że góra Zlatibor to nie tylko rynek główny i budynki  zbudowane dookoła, pokazuje prawdziwy klejnot przyrody umieszczony u podnóża południowego krańca Ravnego Tornika.
Alzacja to pożądany cel podróży dla wszystkich miłośników dobrych rzeczy o zróżnicowanych zainteresowaniach, dla tych, których ciekawią nowe odkrycia oraz tych, którzy podczas wakacji cenią odpoczynek.
Jeśli chodzi o to, co sprawia, że hotel jest naprawdę spektakularny, to ustawienie na klifie jest trudne do pobicia. Nie ma wątpliwości, że niektóre z najbardziej zapierających dech w piersiach nieruchomości znajduje się na szczytach klifów.

Strony

Reklama