Reklama

Amerykańska strona internetowa Matador Network umieściła bośniacko-hercegowińskie miasto Mostar na I miejscu „Listy siedmiu najbardziej romantycznych miast na świecie”.
Luksusowe samochody, drapacze chmur, tony złota, bajkowe restauracje, koktajle pite na najwyższym piętrze któregoś z wieżowców w zamożnym centrum. Taki obraz sprzedaje się tym, którzy chcą odwiedzić Dubaj.
Jeśli w procesie wyjścia z UE Wielkiej Brytanii nie uda się osiągnąć porozumienia, po 29 marca 2019 roku Brytyjczycy będą traktowani jako obywatele państw trzecich przez kraje pozostające w strefie Schengen.
Bezkresna czerwono- pomarańczowa równina pustyni Atacama, na północy Chile, przypomina powierzchnię Marsa. Tym, co dodaje jej niezwykłości jest dziwna rzeźba, co do której wielu nie ma pewności, czy czasem nie jest fatamorganą.
8 lutego 1956 roku brytyjska firma AEC wyprodukowała pierwszy piętrowy czerwony autobus Routemaster, który w niedługim czasie obok Big Bena, królowej Elżbiety II i czerwonej budki telefonicznej stał się symbolem Zjednoczonego Królestwa.
Warto udać się na północ od Tromsø za koło podbiegunowe północne, aby doświadczyć widoku wyjątkowych, ośnieżonych gór, zamarzniętych jezior i dzikich zwierząt błąkających się po tych terenach.
Stolica drapaczy chmur- Dubaj już wkrótce powita nowy gmach, który stanie się najbardziej spektakularnym wysokościowcem miasta.
Marinaleda to andaluzyjskie miasteczko położone na samym południu Hiszpanii.
Sprawdź, jak sobie poradzić w trudnych sytuacjach podczas zagranicznych podróży samochodem oraz jak im zapobiegać.
Na Sri Lance kluczowe są dwie monsunowe pory, a ponieważ się wzajemnie przeplatają, wyspa ta to idealne miejsce na wakacje o każdej porze roku.

Strony

Reklama