Reklama

Od opóźnień paszportowych po impas brexitowy, niepowodzenia Wielkiej Brytanii stają się niemożliwe do ukrycia – nawet przed tymi, którzy nie chcą ich zobaczyć 
Ze względu na braki personelu na lotniskach, a także w spółkach lotniczych, nastąpiło ogromne spiętrzenie ruchu lotniczego w okresie letniego boomu turystycznego po kryzysie pandemicznym. Co teraz zrobi Lufthansa?
Natknięcie się na ten niespodziewany obiekt na dnie morza wystarczy, by zaprzeć dech w piersiach – dobrze byłoby więc mieć cały zbiornik pełen takich dechów przytroczony do pleców.
Nowy Sad jest dla turystów coraz bardziej interesujący. Świadczą o tym najnowsze statystyki notujące odwiedziny, które mówią, że pod względem liczby przyjazdów turystów krajowych i zagranicznych znajduje się on na drugim miejscu w porównaniu z pozos
Kawiarnia oferująca produkty z marihuany – RG420 – otworzyła się cztery dni temu w Khao San, dzielnicy Bangkoku, popularnej wśród turystów – i już obfituje w klientów.
American Airlines ograniczają jesienne loty, starając się zminimalizować zakłócenia lotów po letnim chaosie podróżniczym.
Okrzyknięty trzecim wieżowcem Nashville i pierwszym w mieście hotelem za milion dolarów, gdy został otwarty w 1910 roku, The Hermitage przetrwał przez ponad wiek w zmieniającej się stolicy Tennessee. 
Przebudzenie nagości Sergio Cossu nastąpiło w 1972 roku, kiedy to w wieku 16 lat potrzebując ucieczki od rodziny, udał się do Santa Teresa Gallura, której odcinek dzikiego, dziewiczego wybrzeża w północnej Sardynii był mekką dla hipisów z całej Europ
W 2000 r. szwajcarska fundacja rozpoczęła kampanię mającą na celu wyłonienie nowych siedmiu cudów świata.
Do tej pory odwołano ponad tysiąc lotów Lufthansy z powodu strajku w tym tygodniu, co dotknęło ponad 130 tysięcy pasażerów.

Strony

Reklama